(067) 500-29-53

ЮРІЙ БУЛКА (Тільки пакет Експерт)

ЮРІЙ БУЛКА (Тільки пакет Експерт)
ЮРІЙ БУЛКА (Тільки пакет Експерт)
Досвід: інструкторський стаж — 17 років, VIP-інструктор
Особливості: уважний до особливостей кожного учня, зберігає спокій в будь-якій ситуації, налаштований на результат.

Коротко: Використовуючи свій десятирічний досвід роботи інструктором, проводить тренінги з початкового рівня до контраварійної підготовки, веде практичні тренінги «Мистецтво прогнозування» і «Техніка рулювання». Працює виключно в пакетах "інтенсив" та "експерт".

Отзывы о автоинструкторе ЮРІЙ БУЛКА (Тільки пакет Експерт):
Відеовідгук із Німеччини Гейнц Інни про автоінструктора Юрія Булку
Відгук з Німеччини


«…Мене звуть Інна, і я зараз у Німеччині…і я скоро їду в Україну, де зустрінуся з Юрою, це автоінструктор з «Віртуоза». Я дуже задоволена першою поїздкою, яка була місяць тому у жовтні, було 4 заняття у Юри. За кілька днів ми знову зустрічаємося у Києві. Юро, дякую вам величезне, ви насправді віртуоз своєї справи!..»

Коробченко Єлизавета, комерційний директор компанії "Ейвон"
Коробченко Єлизавета, комерційний директор компанії "Ейвон"

Індивідуально розроблені методи керування автомобіля у складних екстремальних умовах – найцікавіший момент. Я стала набагато впевненіше почуватися за кермом. Вважаю, що таке тренування мають пройти 90% водіїв.

Особливу подяку висловлюю інструктору Булці Юрію Володимировичу.

Рівень терпіння, порядності та майстерності інструкторів компанії "Віртуоз" - вище за всякі похвали. Серйозне ставлення до роботи, професіоналізм, уміння працювати з людьми, системність, порядність...

Ви разом – чудова команда! Бажаю Вам величезних успіхів, відмінних клієнтів, задоволення від роботи, яку ви робите!

Відеовідгук Радостіної Тетяни про інструктора Булка Юрія

«Я навчалася у звичайній автошколі та страхи, невпевненість, все це залишилося. Тому я прийшла боротися зі страхами та підвищувати майстерність до школи «Віртуоз». Потрапила до чудового інструктора Юрія, який спокійно, зрозуміло пояснив усе необхідне, що мені потрібно знати ... »

Відеовідгук Кавецької Ірини

«…Я не збиралася бути водієм, але мій друг позаймався у вашого педагога Юрія, йому дуже сподобалося, і він мені порекомендував…»

Відеовідгук Побережного Олексія

«…Вибрав автошколу через інтернет, сподобалися відгуки та те, що є пробне заняття. Я відчув суттєву різницю і вирішив сплатити весь курс відразу…»

Відеовідгук Ніни про інструктора Юрія

"...У мене заняття почалися з повного нуля. Я нічого не знала, ні правил, ні практики водіння... Після 10 занять я впевнено почуваюся на дорогах... Це все завдяки Юрію..."

Відеовідгук Білик Тетяни

"...Хотілося б сказати пару добрих слів про школу водіння "Віртуоз". Чисто випадково побачила машину на вулиці, підійшла, познайомилася і домовилася про пробне заняття..."

Відгук від Ірини
Доброго дня!
Пишу для того, щоб висловити свою подяку Вашому інструктору - Юрію, адже саме завдяки йому я отримала права.  У мене була досить непроста ситуація зі здачею../ Юрій став моїм третім і щасливим інструктором.  Він - професіонал і інструктор від Бога.  Вам дуже пощастило мати ТАКОГО співробітника, він створює для школи тільки позитивний імідж. 
Вам велика подяка, друзям і знайомим - рекомендуватиму ТІЛЬКИ ВАС!
З повагою і вдячністю,
Ірина
Відеовідгук учнів які пройшли навчання за програмою “Абетка водіння з отриманням прав”

Кисленко Ольга, Неволін Олексій та Романенко Аліни: "Сподобалася легкість навчання і головне, то як це викладається, як це підноситься... Це того варте! Ціна питання - не питання. Ідіть у Віртуоз."

Відеовідгук Насті про інструктора Юрія Булку

Мене звати Настя, я сьогодні склала іспит і отримала посвідчення водія. Вдячна автошколі "Віртуоз" і інструктору Юрію за його стресостійкість і вміння навчати.

Віталій Албул
Віталій Албул

Дякую організаторам і інструкторам школи вдосконалення водійської майстерності «Віртуоз» за надані практичні та теоретичні знання. Вдячний, що щедро ділитесь своїм досвідом та напрацюваннями - з усіма бажаючими навчатися та підвищувати свій рівень безпечного водіння. Після проходження повного курсу приходить впевненість у керуванні автомобілем: відчуваєш його габарити, освоюєш навички правильного паркування, повільного руху, одночасної роботи педалей (зчеплення, гальма, газу), перемикання передач, безпечного руху у міському потоці.

Справді, після закінчення практичних занять йдеш зовсім іншою людиною. Особливим етапом у навчанні є тренінги: швидкісного керування, психології водіння та мистецтва прогнозування, які допомагають по-справжньому керувати автомобілем у найнеординарніших ситуаціях, передбачати та передбачати події наперед, а значить бути готовим до мінливої обстановки на дорозі.

Від щирого серця дякую інструктору Юрію, який справжній професіонал своєї справи, і з яким процес навчання стає найцікавішою подією.

Вдячний за чуйність, такт, терпіння, витримку, самоволодіння та Людність!

Всім вам успіхів та процвітання, міцного здоров'я, сил та натхнення!

З повагою, Віталій Албул

підприємець, м. Буча, Київська обл.

С
п
е
ц

п
р
о
п
о
з
и
ц
і
я