(067) 500-29-53

Відгуки

Відеовідгук Кавецької Ірини

«…Я не збиралася бути водієм, але мій друг позаймався у вашого педагога Юрія, йому дуже сподобалося, і він мені порекомендував…»

Відеовідгук Побережного Олексія

«…Вибрав автошколу через інтернет, сподобалися відгуки та те, що є пробне заняття. Я відчув суттєву різницю і вирішив сплатити весь курс відразу…»

Відеовідгук Ніни про інструктора Юрія

"...У мене заняття почалися з повного нуля. Я нічого не знала, ні правил, ні практики водіння... Після 10 занять я впевнено почуваюся на дорогах... Це все завдяки Юрію..."

Відеовідгук Білик Тетяни

"...Хотілося б сказати пару добрих слів про школу водіння "Віртуоз". Чисто випадково побачила машину на вулиці, підійшла, познайомилася і домовилася про пробне заняття..."

Відгук від Ірини
Доброго дня!
Пишу для того, щоб висловити свою подяку Вашому інструктору - Юрію, адже саме завдяки йому я отримала права.  У мене була досить непроста ситуація зі здачею../ Юрій став моїм третім і щасливим інструктором.  Він - професіонал і інструктор від Бога.  Вам дуже пощастило мати ТАКОГО співробітника, він створює для школи тільки позитивний імідж. 
Вам велика подяка, друзям і знайомим - рекомендуватиму ТІЛЬКИ ВАС!
З повагою і вдячністю,
Ірина
Відеовідгук учнів які пройшли навчання за програмою “Абетка водіння з отриманням прав”

Кисленко Ольга, Неволін Олексій та Романенко Аліни: "Сподобалася легкість навчання і головне, то як це викладається, як це підноситься... Це того варте! Ціна питання - не питання. Ідіть у Віртуоз."

Відгук Лізи про інструктора Юрія Корчемлюка

Сьогодні моє дев'яте заняття вже звикла до автомобіля, швидше перемикаю передачі та впевнено тримаюся на дорозі. Дуже зрозуміла система подачі інформації та досвідчений інструктор, з яким приємно працювати.

Відгук Лізи про інструктора Юрія Корчемлюка

Сьогодні я навчалась паркуватися, спочатку відпрацювали всі техніки на майданчику. Завдяки поясненням Юрія та унікальній методиці подачі інформації, я зуміла припаркуватися у місті з першого разу.

Відгук про урок інструктор Юрій Корчемлюк

Сьогодні вивчали проїзд перехресть із круговим рухом. Спочатку було складно, не тримала швидкість і губилася перед знаком "Поступися дорогою", але до кінця уроку, завдяки поясненням Юрія, зуміла опанувати себе і правильно виконати поставлене завдання. 

Відгук Анастасії про інструктора Слеба Антон

На сьогоднішньому уроці ми вивчали проїзд перехресть. Спочатку дуже хвилювалась, було страшно, припускалася помилок. Завдяки доступним поясненням тренера Антона, урок пройшов чудово і практично без помилок з мого боку.

Відеовідгук Юлії про інструктора Ігоря Герасименка

Мене звати Юлія і я сьогодні була на тестовому занятті у Ігора Олександровича. Сподобалися його віртуозність, почуття гумору, те, що все легко і просто, розкладено по поличках.

Відеовідгук Насті про інструктора Юрія Булку

Мене звати Настя, я сьогодні склала іспит і отримала посвідчення водія. Вдячна автошколі "Віртуоз" і інструктору Юрію за його стресостійкість і вміння навчати.

Віталій Албул
Віталій Албул

Дякую організаторам і інструкторам школи вдосконалення водійської майстерності «Віртуоз» за надані практичні та теоретичні знання. Вдячний, що щедро ділитесь своїм досвідом та напрацюваннями - з усіма бажаючими навчатися та підвищувати свій рівень безпечного водіння. Після проходження повного курсу приходить впевненість у керуванні автомобілем: відчуваєш його габарити, освоюєш навички правильного паркування, повільного руху, одночасної роботи педалей (зчеплення, гальма, газу), перемикання передач, безпечного руху у міському потоці.

Справді, після закінчення практичних занять йдеш зовсім іншою людиною. Особливим етапом у навчанні є тренінги: швидкісного керування, психології водіння та мистецтва прогнозування, які допомагають по-справжньому керувати автомобілем у найнеординарніших ситуаціях, передбачати та передбачати події наперед, а значить бути готовим до мінливої обстановки на дорозі.

Від щирого серця дякую інструктору Юрію, який справжній професіонал своєї справи, і з яким процес навчання стає найцікавішою подією.

Вдячний за чуйність, такт, терпіння, витримку, самоволодіння та Людність!

Всім вам успіхів та процвітання, міцного здоров'я, сил та натхнення!

З повагою, Віталій Албул

підприємець, м. Буча, Київська обл.

Відгук про автошколу Віртуоз Інструктор Світлана

12 занять тому я прийшла на заняття в школу "Віртуоз" до Світлани. Не знала як завести машину, дуже боялася повернути кермо, не розуміла, куди воно крутиться і куди їде машина. Після 12-го заняття ... впевнено йду здавати іспит. У мене все вийде!

Відеовідгук Кирила

"... Я навчався в школі "Віртуоз", вона мені дуже допомогла .... дуже дякую персоналу ..."

« 1 2 3 »
С
п
е
ц

п
р
о
п
о
з
и
ц
і
я